Team

Tom

Tom Voet
Woonplaats: Edegem
Taak:Zaakvoerder
Interesses: Vastgoed, bouw en renovatie, ondernemerschap
Achtergrond: Handelsingenieur

Tom@immovivo.be

0492/974.703

Tom

Ruka Balaj
Woonplaats: Mortsel
Taak: Vastgoedadviseur
Interesses: reizen, vastgoed
Achtergrond: Sales

ruka@immovivo.be

0477/974.901

Tom

Muriël Van Eeckhout
Woonplaats: Bonheiden
Taak: Office Manager
Interesses: skiën en koken
Achtergrond: administratie

Muriel@immovivo.be

Tom

Robert Brentjens
Woonplaats: Lier
Taak: Vastgoedadviseur
Interesses: Inrichtingen en verbouwingen, sporten en reizen
Achtergrond: Bouwtechniek

Robert@immovivo.be

0471/674.448

Tom

Ben Vangoethem
Woonplaats: Schelle
Taak: Vastgoedadviseur
Interesses: Vastgoed, voetbal en dochter
Achtergrond: Sales en verzekeringen

Ben@immovivo.be

0470/584.438

Brigitte Vangoethem
Woonplaats: Kontich
Taak: Vastgoedadviseur
Interesses: Film, muziek, mode, gastronomie en vooral bakstenen
Achtergrond: Sales & Markekting en Vastgoedmakelaar

brigitte@immovivo.be

Yannick Declercq

Yannick Declercq
Woonplaats: Hemiksem
Taak: Vastgoedadviseur
Interesses: Gezin, tennissen, lekker eten en reizen
Achtergrond: Bank & financiën en vastgoed

yannick@immovivo.be

0471674449